CATALOGUE > LOT 158: Simon De Vos (1603-1676) (attribué à / toegeschreven aan)

La Chute

Huile sur toile.
Provenance: ancienne collection Folkner Exposition / Tentoonstelling: Anwerpen, Koninklijke Maatschappij voor Dierkunde, Het aards paradijs. Dierenvoorstellingen in de Nederlanden van de 16de en 17de eeuw, 1982, cat. n° 35, repr. p. 100
117 x 169 cm.
€ 20000 - 25000

Ordre d'achat