CATALOGUS

Veiling:
Categorie:
Tonen:

Twee Maasai halssnoeren

Glasparels.
SCHATTING: 200 - 300 €

Lepel

Gesneden ivoor. Democratische Republiek Congo.
SCHATTING: 300 - 400 €

Medicinaal recipient

Kalebas in twee delen. Hout, textiel en pigmenten. Kwere, Tanzania.
SCHATTING: 600 - 900 €

Klein Pende masker

Gesneden ivoor.
SCHATTING: 500 - 700 €

Afrikaanse trommel

Gesneden hout. Kuba.
SCHATTING: 200 - 300 €

Lega masker

Gesneden hout. Republiek Congo.
SCHATTING: 400 - 500 €

Iatmul Sepic hoofd

Gemodelleerde schedel versierd met schelpjes en natuurlijke pigmenten. Papoua-Nieuw-Guinea.
SCHATTING: 1000 - 1500 €

Vijf recipiënten. Terracotta. Precolombiaanse kunst.
SCHATTING: 600 - 700 €

Peervormige marabout

Zilver. Keuren, 19de eeuw.
SCHATTING: 200 - 300 €

Paar borden met geschulpte rand en bloemendecor, sauskom en kleine theekan. Zilver, keuren.
SCHATTING: 150 - 200 €

Koffie- en theeservies

Bestaande uit een koffiekan, een theekan, een melkkan en een suikerpot. Zilver 835 p.m.
SCHATTING: 500 - 700 €

Theekan

Versierd met wapenschild. Zilver, 900 p.m., keuren.
SCHATTING: 200 - 300 €

Koffiekan

Drie poten eindigend op klauwen en een giettuit in de vorm van een paardenhoofd. Versierd met palmetten, waterblaadjes en gegraveerd familiewapen. Zilver, Franse keuren, 19de eeuw.
SCHATTING: 750 - 1000 €

Paar schaaltjes op voet

Op vissen, ivoren basis. Vermeil 835 p.m. Vervaardigd door Wolfers.
SCHATTING: 200 - 300 €

Juwelenkistje

In de vorm van een sprookjeskasteel. Met automaat en muziekdoos met Sneeuwwitje en de zeven dwergen. Zilver en vermeil 925 p.m. Geciseleerd en bezet met steneen in cabochon en parels. Merk.
SCHATTING: 400 - 500 €

Rechthoekige sigarettendoos

Zilver versierd met cellensmeltwerken twee naamplaatjes. Bezet met een muntstuk van 20 kopek en een Oostenrijkse kroon. Rusland waarschijnlijk vervaardigd door Pavel Kosholiov, Moskow 1908-1909.
SCHATTING: 1000 - 1500 €

Paar bolvormige doosjes, een melkkan, een pillendoosje, twee rammelaars, een kruikje, een minituur bord, een kruis en een Art Nouveau inktstel. Zilver en verzilverd metal.
SCHATTING: 150 - 200 €

Doopcouverts

Vorkje, stotertje, lepeltje en servietring. Versierd met gekruiste linten. Zilver 800 p.m., vervaardigd door Wolfers. In een cassette.
SCHATTING: 50 - 70 €

Vier servietringen

Versierd met gekruiste linten. Zilver 800 p.m., vervaardigd door Wolfers. In een cassette.
SCHATTING: 50 - 70 €

Paar schotels

Blauw decor met bloemen in uitsparingen. Aardewerk, 18de eeuw (schilfers).
SCHATTING: 400 - 500 €