Vorige veiling - VEILING 5-6-2018 om 14u en 19u

Veiling:
Categorie:

Soeplepel

Zilver, keuren van Doornik.
SCHATTING: 100 - 150 €

Slacouvert

Ivoor, heften in zilver (licht beschadigd).
SCHATTING: 80 - 100 €

Soeplepel

Zilver, 19de eeuw.
SCHATTING: 50 - 70 €

Jad

Bladwijzer met opgengewerkt heft. Zilver, Russische keuren.
SCHATTING: 100 - 150 €

Theekan

Versierd met wapenschild. Zilver, 900 p.m., keuren.
SCHATTING: 100 - 150 €

Paar kaarshouders

Zilver, 835 p.m. Duitsland, Louis XIV-stijl
SCHATTING: 400 - 500 €

Ovale milieu de table met twee handvatten

Zilver. Vervaardigd door A. De Keghel Roos.
SCHATTING: 400 - 500 €

Rechthoekige snuifdoos

Zilver. Russische keuren (staafje ontbreekt).
SCHATTING: 150 - 250 €

Drie vorken en twee lepels

Zilver. Keuren.
SCHATTING: 50 - 70 €

Sauskom op schoteltje

Met arendkopvormig handvat. Franse keuren, Empire.
SCHATTING: 300 - 400 €

Waterketel op komfoor

Versierd met acanthusbladeren, Louis XV- stijl. Zilver 800 p.m. Duitse keuren.
SCHATTING: 350 - 500 €

Elf vorken en elf lepels

Zilver, 800 p.m. Vervaardigd door Delheid. Louis XV-stijl.
SCHATTING: 300 - 400 €

Paar kandelabers

Met drie armen, balustervormige schacht en zeszijdige voet. Zilver, 800 p.m. Vervaardigd door Delheid. Louis XIV-stijl.
SCHATTING: 800 - 1200 €

Olie-en-azijnhouder

Op vier pootjes en met twee opengewerkte mandjes en twee stoppenhouders. Vervaardigd door de zilversmid Petrus Van Eesbeeck, Brussel, 2/4 18de eeuw .
SCHATTING: 250 - 350 €

Driepotig schaaltje

Opengewerkt rand, versierd met acanthusbladeren en rocailles. Zivler. Vervaardigd de Brusselse zilversmid Brichat (ca. 1760-70).
SCHATTING: 500 - 600 €

Opengewerkt brillendoosje

Versierd met bloeiende ranken en muziekinstrumenten. Zilver. Oostenrijkse keuren.
SCHATTING: 100 - 150 €

Bestekservies

Twaalf lepels, twaalf vorken, twee grote messen, zeven messen, twaalf voorgerechtvorken, elf voorgerechtmesen, twaalf vismessen, elf visvorken, twaalf vorkjes en acht koffielepels. Zilver 925 p.m. Rosenthal. Ontworpen door Bjørn Wiinblad.
SCHATTING: 1500 - 2500 €

Paar kandelaars

Balustervormige schachten op drie poten. Versierd met druivenbladeren en bloemen. Zilver. Vervaardigd door J. Ehrlich.
SCHATTING: 450 - 500 €

Rechthoekige sigarendoos JENSEN

Reliëfdecor met een dolfijn en een schelp op het deksel. Zilver 925 mil. Werk van de designer Johan Rohde vervaardigd door Georg Jensen, Danmark, n° 257.
SCHATTING: 1200 - 1500 €

Getorst koffie- en theeservies

Koffiekan, theekan, suikerpot, en melkkan. Zilver 800 p.m. Louis XV-stijl.
SCHATTING: 800 - 1200 €