Vorige veiling - VEILING 30-1-2018 om 14u en 19u

Veiling:
Categorie:

Ovale schaal op voet

Handvatten in de vorm van gevleugelde putti. Verzilverd metaal et verguld brons.
SCHATTING: 300 - 400 €

Paar kandelaars

Louis XVI-stijl. Topazio. Zilver 925 p.m.
SCHATTING: 500 - 600 €

Koffie- en theeservies

Koffiekan, theepot, suikerpot, en melkkan. Zilver 950 p.m. Louis XVI-stijl. Bijgevoegd een dienblad in verzilverd metaal.
SCHATTING: 1500 - 2000 €

Koffieservies

Een koffiekan, een melkkan en een suikerpot. Verzilverd metaal.
SCHATTING: 150 - 200 €

Een harnas, een degen, een speer en een hoorn.
SCHATTING: 200 - 300 €

Sint Jacob van Compostella - Madonna met Kind

Borduurwerk met medaillons en veelkleurige bloemen op witte zijde. 18de eeuw.
SCHATTING: 300 - 400 €

Ovale doos

Veelkleurig decor met het deksel een gezelschap dat blindemannetje speelt (gesigneerd Collinet) en landschapjes in uitsparingen op de omtrek. Blauwe met goud gehoogde grond. Koperen montuur. Sèvres stijl.
SCHATTING: 800 - 1200 €

Groep

Met de voorstelling van het oordeel van Paris. Capodimonte (beschadigd en scherven). Groene marmeren sokkel.
SCHATTING: 250 - 300 €

Bustes van Voltaire en Rousseau

Bruin gepatineerd brons op ronde sokkel in licht grijze marmer met koperen monturen.
SCHATTING: 350 - 450 €

Madonna met kind

Gesneden en gepolychromeerd hout. Vlaanderen, 18de eeuw.
SCHATTING: 500 - 700 €

Paar gedekte vazen op voet

Veelkleurig decor met liefdesparen (gesigneerd Rollin) en landschappen in perken uitgespaard op blauwe met goud gehoogde grond. Sèvres. Verguld en geciseleerd bronzen monturen. Eind 19de eeuw (een deksel gerestaureerd).
SCHATTING: 600 - 1000 €

Vijzel

Grijze marmer.
SCHATTING: 200 - 300 €

SCHATTING: 400 - 500 €

Ovale gedekte soepterrine op dienblad

Bijgevoegd een sauskom (scherfjes) met schaal. Blauw à la mouche decor. Doornik.
SCHATTING: 350 - 500 €

Dikbuikige vaas met twee handvatten

Veelkleurig decor met een papegaai. Geëmailleerde grès. Art Déco.
SCHATTING: 200 - 350 €

Twee zittende Chinezen

Bewegend hoofd en tong. Veelkleurig goudgehoogd decor.
SCHATTING: 250 - 350 €

Groep

Drie wijoogstende putti. Veelkleurig goudgehoogd decor. Gesigneerd Marion en gemerkt R.
SCHATTING: 400 - 500 €

Madonna met lam

Gesneden hout. Eind 19de eeuw.
SCHATTING: 300 - 500 €

Groep

Met de voorstelling van twee putti. Biscuit.
SCHATTING: 350 - 500 €

Ovale doos

Veelkleurig decor met een liefdespaar in een uitsparing op blauwe met goud gehoogde grond. Koperen montuur. Sèvres stijl.
SCHATTING: 350 - 500 €