Vorige veiling - VEILING 5-2-2019 om 14u en 19u

Veiling:
Categorie:

Paar karaffen

Met stop. Geslepen glas met gegraveerde bloeiende ranken. Hals in zilver 950 p.m., vervaardigd door Altenloh.
SCHATTING: 500 - 700 €

Deel van servies in Louis XIV stijl

Paar ovale schotels, paar ronde schotels, paar sauskommen, paar groentekommen en paar ronde schaaltjes. Zilver, 835 p.m. Vervaardigd door Sauvage Gand.
SCHATTING: 2200 - 3500 €

Art Deco bestekservies

Twaalf grote messen, twaalf grote vorken, twaalf grote lepels, twaalf tussengerechtmessen, twaalf tussengerechtvorken, twaalf dessertvorken, twaalf dessertlepels, twaalf mokkalepeltjes. Zilver, 835 p.m. Vervaardigd door Wolfers.
SCHATTING: 2000 - 3000 €

Kruik

In de vorm van een zittend personage. Blauw decor. Delft, eind 19de eeuw, een merk (schilfers).
SCHATTING: 500 - 700 €

Smalle vaas

Gefumeerd glas versierd met geëtste bordeaux kleurige wijngaardbladeren. Gesigneerd Legras.
SCHATTING: 300 - 500 €

Armband

18 kt. goud. Bezet met briljanten en een "oeil de chat". Napoleon III.
SCHATTING: 600 - 800 €

Paar oorknoppen

Wit goud bezet met briljanten.
SCHATTING: 200 - 250 €

Damesarmbandhorloge

Jaeger-LeCoultre. Geel goud; bezet met briljanten en robijnen. Omstreeeks 1930-1940.
SCHATTING: 1000 - 1500 €

Armband

Geel goud bezet met drie barokparels en kweekparels. Vervaardigd door F. Demaret. Gemerkt.
SCHATTING: 1600 - 2000 €

Hanger in de vorm van een konijn

Goud bezet met een barokparel, robijnen en briljantjes.
SCHATTING: 650 - 800 €

Hanger

Gesneden koraal in de vorm van een wijze en geelgoud.
SCHATTING: 320 - 400 €

Ring

Wit goud. Bezet in het midden met een briljant van ongeveer 0,5 kt waarrond zestien briljantjes.
SCHATTING: 650 - 800 €

Bloemvormige broche

Geel goud. Bezet met briljanten, parels, robijnen en smaragden. Vervaardigd door Paul Bertrand. Gemerkt.
SCHATTING: 400 - 500 €

Paar oorbellen

Bezet met barokparels.
SCHATTING: 240 - 300 €

Armband

Met vier rijen kweekparels; gouden slotje bezet met een parel, met briljanten en vier Siberische smaragden. Vervaardigd door Paul Bertrand.
SCHATTING: 500 - 700 €

Amerikaanse trouwring

Wit goud bezet met briljanten.
SCHATTING: 400 - 500 €

Bloemvormige broche

Geel goud bezet met smaragd en briljantjes.
SCHATTING: 320 - 400 €

Armband

Met vier rijen kweekparels; geelgouden slotje bezet met briljanten en robijnen. Vervaardigd door Paul Bertrand.
SCHATTING: 700 - 1000 €

Delvaux handtas

Wit leder. Vergulde accessoires.
SCHATTING: 300 - 500 €

Delvaux handtas

Groen struisvogel leder. Binnenin daim. Vergulde accessoires.
SCHATTING: 2000 - 3000 €
TOP